Акцији Верског добротворног старатељства Епархије нишке „Добри Самарјанин“ одазвали су се и ученици прокупачких основних и средњих школа, вољних да својим вршњацима којима је то најпотребније увећају радост надолазећих празника.

Позиву Верског добротворног старатељства и прокупачког свештенства одазвале су се прокупачка Гимназија, Техничка школа „15. мај“, Медицинска школа „Др Алекса Савић“ и ОШ „9. октобар“, сакупивши значајну количину слаткиша, која ће у предстојећим данима бити дељена широм нишке Епархије.

Верско добротворно старатељство Епархије нишке „Добри Самарјанин“ благодари прокупачком свештенству, ученицима, као и свима онима који су помогли у прикупљању ове велике донације. Све оне који могу и желе, позивамо да следе ове човекољубиве примере и узму учешћа у нашим акцијама.