Почетак априла обележила је реализација још једне у низу акција Верског добротворног старатељства Епархије нишке „Добри Самарјанин“.

Са благословом Његовог Преосвештенства Епископа нишког г. Арсенија, Верско добротворно старатељство прибавило је двадесет лаптоп рачунара, које је овој хуманитарној организацији Епархије нишке донирало Министарство здравља Републике Србије.

Рачунари, намењени вишедетним породицама, подељени су широм Архијерејских намесништава Епархије нишке од стране подручног парохијског свештенства.

Овим путем, Верско добротворно старатељство Епархије нишке „Добри Самарјанин“ дубоко благодари Министарству здравља, без чије донације ова акција не би могла да буде спроведена у дело.